Základom pre ich výrobu je zmes mäkčeného PVC. Oproti gumovým dlážkovinám sa PVC dlážkoviny vyrábajú v oveľa širšej škále vzorov a farieb čo im dáva značnú výhodu uplatniť sa aj všade tam kde sa kladie vysoký nárok na estetickosť a vzhľad priestoru v ktorom sú použité. Hlavnou výhodou PVC je teda ich vzhľad ako aj dobrá chemická odolnosť, odolnosť voči opotrebeniu a ľahká údržba.
 

PVC podlahové krytiny
Technická špecifikácia

 
V celej svojej hrúbke majú rovnaké zloženie a kvalitu t.j. ich nášľapná vrstva sa rovná hrúbke podlahoviny. Používajú sa hlavne do vysoko záťažových priestorov. Špecifickým druhom sú homogénne dlážkoviny s elektrostatickými vlastnosťami
 
hr. 1,7 - 2,0 mm, rozmer: 608x608 mm, balenie: 12,9 m2
 
Skladajú sa z dvoch a viacerých vrstiev, ktoré sa od seba odlišujú zložením alebo kvalitou. Vrchná vrstva je nášľapná a jej hrúbka určuje stupeň možného zaťaženia. Používajú sa hlavne na bytovú a komerčnú výstavbu v ľahkom priemysle a pod.
Rozdelenie: kategórie zaťaženia - mierne, stredné, vysoké a veľmi vysoké
 
hr. 1,4 - 2,0 mm, š. 1500 - 2000 mm, hr. nášľapnej vrstvy: 0,15 - 0,8 mm, l. 12 - 20 m
 
Vysokokvalitné estetické dlážkoviny, ktorých povrch je posypaný siliciumkarbidovými zrnkami čo vo veľkej miere zvyšuje ich protisklzovosť – bezpečnosť a oteruvzdornosť.
Podklad: polyesterová textília, sklenná spevnená sieťka
 
hr. 1,5 - 3,5 mm, š. 1400 - 2000 mm, l. 10 - 15 m v rolni
 
K dlážkovinám dodávame aj materiály potrebné na ich pokládku soklíky, hrany na schody, zvarovacie šnúry, a lepidlá.
 
Podrobné informácie a vzorkovnica - katalóg dlážkoviny - na vyžiadanie